Son dönemde adından sıkça söz ettiren Datça Belediye Başkan Aday Adayı Serkan İğci, Datça'nın vizyonuna vizyon katacağını, Datça'nın dünyaya tanıtılacağını ifade etti.

Serkan İğci, Muğla'nın Datça ilçesine Belediye Başkan Aday Adayı olduğuna dair açıklamalarda bulundu. Bu görevi üstlenmek adına çok fazla çaba sarfettiğini dile getiren İğci, Datça adına elinden gelenin daha iyisini yapacağı konusunda vatandaşlara söz verdi.

Serkan İğci'nin açıklamaları şu şekilde:

''CHP adına Datça Belediye Başkan Aday Adayı oldum. 20.799 nüfuslu bu eşsiz ilçeye hizmet edeceğim için çok heyecanlıyım. Datça'ya çok daha büyük bir vizyon kazandırmak için buradayım. Bunun için de milletimizin desteğine ihtiyacım var. Yeşil alanların yeşil kalması, 9 kasabamızın da en iyi yaşam şartlarına ulaşması için sonuna kadar mücadele edeceğim. Önceliğimiz işsizliğin azaltılması ve adil bir yönetim olacak. Her zaman olduğu gibi bu seçimlerde de Datça halkının doğru kişiye oy vereceğinden eminim. Bu nedenle umudum yüksek. Atatürk ilkelerini benimseyip uygulayarak Datça'yı bambaşka bir güzelliğe dönüştüreceğim. ''

SERKAN İĞCİ KİMDİR?

1978 Isparta doğumlu olan Serkan İğci, evli ve bir çocuk babasıdır.

2001 yılında kurulan Mobile Technical ve Cep Teknik firmalarının yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

Aynı zamanda IGC News TV'nin kurucusu ve imtiyaz sahibidir.