Başarılı oyuncu Mustafa Mert Koç'un burnu kırıldı. Ünlü oyuncu şu sıralar Bir Peri Masalı dizisinde oynadığı karakterle gündeme geliyor. Dizinin kavga sahnesinde rol arkadaşı Taro Emir burnunu kırdı. Sette kazayla olan bu olay hakkında birçok iddia ortaya atıldı ve bunun üzerine Koç, açıklamada bulundu.

 

Başarılı oyuncu Mustafa Mert Koç'un burnu kırıldı. Ünlü oyuncu şu sıralar Bir Peri Masalı dizisinde oynadığı karakterle gündeme geliyor. Dizinin kavga sahnesinde rol arkadaşı Taro Emir burnunu kırdı. Sette kazayla olan bu olay hakkında birçok iddia ortaya atıldı ve bunun üzerine Koç, açıklamada bulundu. Fox'ta yayınlanan 'Bir Peri Masalı' dizisinde başrol olarak yer alan Mustafa Mert Koç, projenin son bölümünde burnundaki bandajla ekrana gelmişti. Oyuncu, çıkan estetik iddialarına çıklık getirdi.

 

 

mustafamertkoc

 

Mustafa Mert Koç, burnuna estetik yaptırdığı iddialarına açıklık getirdi. Alina Boz, Taro Emir Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ve Nazan Kesal'ın başrolünü paylaştığı 'Bir Peri Masalı' dizisinin son bölümünde burnunda bandajla ekrana gelen oyuncunun, estetik yaptırdığı iddiaları çıkmıştı. Dizide Taro Emir Tekin'le kavga sahnesinde burnunun kırıldığını açıklayan Koç, "Taro ile dövüş sahnesinde yumruk geldi burnuma, dört yerimden kırıldı. Kaza bu olabilir, yarın bu bandı çıkaracağım. He iş devam ederken estetik yaptırdım, ben de gerizekalıyım" dedi.