Bursa'da canına kıyan 27 yaşındaki gencin, Susurluk davası sanığı ve yeraltı dünyasının bilinen ismi Yaşar Öz'ün Bursa'daki işlerini takip eden eski polis şefi Yusuf İlhan'ın oğlu olduğu ortaya çıktı.

Bursa'da araba kiralama işi yapan ve borçları yüzünden bunalıma giren 27 yaşındaki bir genç tabancayla hayatına son verdi . İntihar eden gencin Susurluk sanığı ve yeraltı dünyasının bilinen isimlerinden biri olan Yaşar Öz'ün Bursa'daki işlerini takip eden, Nesim Malki cinayetinin azmettiricisi olduğu gerekçesi ile meslekten ihraç edilen eski polis şefi Yusuf İlhan'ın oğlu olduğu ortaya çıktı.

ARACININ İÇİNDE HAYATINA SON VERDİ 

Olay saat 16.30 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Kükürtlü Mahallesi Pembe Çarşı olarak bilinen mevkide 7. Çiçek Sokak'ta meydana geldi. Bursa'da araba kiralama işi yapan ve borçları yüzünden bunalıma giren Mert İlhan (27) 16 GV 286 plakalı aracının içinde göğüs tarafına tabancayla ateş ederek intihar etti. Olay yerinde hayatını kaybeden İlhan'ın cesedi yapılan incelemelerin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.