Son dönemde Ebru Yaşar ile yaptığı düet ile gündemde olan ünlü şarkıcı Kurtuluş Kuş'un önceki gün verdiği konser sonrası genç bir hayranına tecavüz ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. 

 

Son dönemde Ebru Yaşar ile yaptığı düet ile gündemde olan ünlü şarkıcı Kurtuluş Kuş'un önceki gün verdiği konser sonrası genç bir hayranına tecavüz ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü şarkıcı Kurtuluş Kuş'un önceki gün verdiği konser sonrası genç bir hayranına tecavüz ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. 

 

Son dönemin popüler isimlerinden Kurtuluş Kuş’un konser için gittiği Aydın’da hayranı olan bir genç kıza tecavüz ettiği iddia edildi. Mağdur B.Ö. “Hayatımı karartan bu kişi, adalet önünde hesap verecek” dedi. Genç popçu Kurtuluş Kuş'un, konser için gittiği Aydın'da İzmirli bir hayranına otel odasında tecavüz ettiği iddia edildi. YeniAsır'dan Fatih Şendil'in haberine göre; genç şarkıcı hakkında suç duyurusunda bulunan B.Ö. psikolojik tedavi görürken, yakınlarının kendisine zarar vermemesi için bir saniye bile yanından ayrılmadığı öğrenildi. Hayranı olduğu Kurtuluş Kuş'la sosyal medya üzerinden iletişim kuran ve daveti üzerine Aydın'a giden 21 yaşındaki genç kız, şarkıcının alkollü olmasından yararlanarak kendisine tecavüz ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu. 

 

Kaynak: Fenoreporter haberin devamı için tıklayın