Survivor yarışmasındaki performansıyla adından söz ettiren Dünya Kick Boxing Şampiyonu Sabriye Şengül, Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı Özel programına komikliğiyle damga vurdu.

Dünya Kick Boxing Şampiyonu Sabriye Şengül, ATV ekranlarında yayınlanan "Kim Milyoner Olmak İster" adlı yarışma programına konuk oldu.

"ÇOK KOLAY SORMUŞSUNUZ CANIM"

Şengül, kendine has tarzıyla programa damgasını vurdu. Şengül yarışma sırasındaki heyecanlı halleriyle izleyenleri güldürdü. Soruları bilemeyince "Çok da kolay sorular sormuşsunuz canım" diyerek herkesi güldürdü. Sabriye, Murat Yıldırım ayağa kalkınca ne yapacağını bilemeyip "Ayağa mı kalkayım" diyerek kalkmak istemediğini de söyledi.

''YARDIM EDİN"

Sabriye, Zeki Müren sorusunda da çok zorlandı. İki seçenek arasında kalan Sabriye "Yardım edin" diyerek yarışmadan çekilmek istemediğini belirtti. Sabriye, Murat Yıldırım'ın 'hiçbir maçta geri çekilmediniz mi" sorusuna da "Ne çekileceğim" diyerek tepki gösterdi. Sabriye soruyu bilmediği halde geri çekilmeyerek ve bu duruma verdiği tepkilerle herkesin yüzünü güldürdü. Ancak Sabriye soruya yanıt vermedi ve yarışmadan çekildi.